חנויות ספרים ברומא

חנויות ספרים ברומא. ברומא חנויות ספרים לרוב, הרבה מהם הם חנויות עם ספרים באנגלית, גם אם לא תמצאו אחת כזו, ברוב החנויות הספרים, יהיו אזורים  בהם תמצאו ספרים באנגלית . החנויות ברומא יחסית יקרות, ניתן למצוא גם חנויות יש שניה כמובן. ברוב חנויות הספרים ברומא תוכלו למצוא גם עיתונים ומגזינים באנגלית.

כתייר תמיד חשוב שיהיה לכם צמוד ספר לכיס או בתיק. אחד מפעילויות היותר כייפיות בטיול, זה לשבת תחת איזו קתדרלה, או באיזו כיכר מימי הביינים או הרנסאנס ולקרוא ספר, על אחת כמה וכמה עם הסופר הוא איטלקי, אומברטו אקו למשל. מלבד הכייף שבדבר, זו פעילות נהדרת להעביר את הזמן בין הארוחות לאתרים, או שמא כאשר אתם מחכים לארוחה, על כוס יין טוב.

ברומא לא תהיה לכם בעיה " למלא החלל " בקריאת ספרים מכיוון שיש חנויות ספרים ברומא ומספר לא מבוטל שלהן. קחו לתשומת ליבכם שהחנויות אשר נמצאות בשדות תעופה, תחנות רכבת ואו תחנות אוטובוסים יהיו לרוב די ממוצעות, הספרות אשר תמצאו בחנויות אלו בדרך כלל תבסס על מותחנים זולים, רומנים לא מקוריים ופה ושם איזה רב מכר.

בעמוד חנויות ספרים ברומא ליקטנו עבורכם מספר חנויות פופלריות ופחות, לדוגמא :  Almost corner Bookshop או  Angelo American Bookshop ועוד. להלן :

Almost Corner Bookshop

Angelo-American Bookshop 

 The Lion Bookshop

The Bookbar Bookshop