מלון אקדמיה רומא

Hotel Accademia הוא אחד המלונות המרכזיים ביותר ברומא ממש במרכז העניינים וקרוב לכל האטרקציות של רומא ולכן נחשב לאחד המלונות המומלצים ברומא, אף שאינו מלון חדש ומודרני, התפוסה שלו כמעט מלאה בשל הסיבה של "ללכת על בטוח", לא הכי נוצץ, אך נחשב לטוב ומצוי במיקום פנטסטי במרכז העניינים של רומא, מלון אקדמיה הוא מלון 3 כוכבים וותיק מאד בנוף העירוני של רומא, ראו קישור להזמנה ישירה ללא עמלות הזמנה, להזמנת חדר במלון אקדמיה של רומא ללא עמלות תיווך ראו כאן

 שימו לב למיקום מלון אקדמיה ברומא, בין המדרגות הספדיות לבים תחנת טרמיני ושכונת רפובליקה. עם זאת ראו גם בתי מלון נוספים ומומלצים באיזור רפובליקה ראו כאן מלון אקדמיה רומא, מידע נוסף :

המלון אינו מלון גדול ויש בו רק 80 חדרים [לכן רצוי להזמין בו מקום מראש מוקדם ככל האפשר]. ילד נוסף עד גיל 6 אינו צריך לשלם על השהות במלון אקדמיה, אך יש לדווח על כך בעת ביצוע ההזמנה באינטרנט. מלון אקדמיה קל להגעה באמצעות המטרו של רומא, סעו מתחנת termini אליה תגיעו מנמל התעופה. ומשם סעו עד תחנת barbenni המרחק מתחנת מטרו זו למלון אקדמיה 6-7 דקות הליכה. על מונית מתחנת termini צפו לשלם כ 15 יורו. מלון נוסף ברמה זהה למלון אקדמיה וכזה המצוי במיקום אפילו טוב יותר [דקה הליכה מתחנת המטרו barbenni ] הוא מלון Hotel De Petris גם הוא מדורג 3 כוכבים. גם הוא לא המלון המבריק ביותר ברומא, אך גם הוא "ללכת על בטוח", מיקום מעולה ומחיר טוב ביחס לתמורה.
לפרטים נוספים והזמנה

ראו גם מלונות בפיזה מלונות במילאנו מלונות בנאפולי מלונות בפירנצה  מלונות בוונציה

כנסו לעמוד מלונות מומלצים ברומא
או עיברו ל booking.com לחיפוש עצמאי והזמנה של מלונות ברומא ללא עמלות הזמנה.


 ראו גם חבילות נופש ליוון