האולימפיקו של רומא מידע ומלונות קרובים

 להזמנת מלון בקרבת האצטדיון האולימפי של רומא לחץ כאן [ האולימפיקו ]

ראו גם : כרטיסים למשחקי כדורגל באיטליה

האולימפיקו - ההיכל של קבוצת רומא והנסיך טוטי.

שם רשמי: Lo Stadio Olimpico

שנת הקמה: 1952

תכולה מקסימלית: 81,903

גודל המגרש: 105 מטר על 68 מטר

כתובת : Via Foro Italico, 00194 Roma

האולימיפקו, נבנה ב 1952 לקראת המשחקים האולימפים של 1960 ברומא. חלק מהתחרויות האולימפיות התבצעו באיצטדיון זה (ריצה קפיצות וזריקת דיסק). עבודות חידוש ושיפוץ בוצעו בו ב 1989 לקראת משחק גמר גביע העולם של 1990.

האולימפיקו הינו אחד האיצטדניונם הגדולים בארופה, נבחר לארח את משחק הגמר של WEFA לשנת 2009.

האולימפיקו הינו האצטדיון הבייתי של שתי קבוצות מהסרייה A רומא ולאציו. למרות ששתי הקבוצות משחקות בו, לרב לא ממש צריך להזמין כרטיסים למשחק, ברומא ניתן להשיג כרטיס למשחקי הקבוצות, כמה שעות לפני המשחק (במקרה ולא מדובר במשחקים לוהטים במיוחד).

האולימפיקו הינו אצטדיון ענק עם כ 82,000 מקומות ישיבה וכרטיסים אמורים לעלות בין 15 ל 100 יורו (תלוי איפה אתם רוצים לשבת). אני יודע שזה הרבה כסף במונחים ישראלים אבל התמורה שווה כמו חמישה משחקים אצלינו בליגת העל.....כרטיסים דרך הרשת אפשר לקנות כאן.

דרכי ההגעה לאולימפיקו

באוטובוס - קו אוטובוס 910 מגיע עד האצטדיון (כיכר אנטוניו מנציני) מהטרמיני ויוצא כל 30 דקות. מתחנת האוטובוס, חוצים דרך הפארק ורואים את האיצטדיון. ניתן גם להגיע במונית (במיוחד רלוונטי לשעות הלילה בערך החל מ 23:30 בהן האוטובוסים כבר נחים להם). האוטובוסים חזרה צפופים מאד ומלאים באוהדים מקומים וגם בכייסים! אז בבקשה תיזהרו על הארנקים שלכם.

במונית - מהטרמיני ברומא לאולימפיקו מונית אמורה לעלות בסביבות 12 יורו.

ברכב פרטי - מכיון מילאנו או פירנצה, עולים על אוטוסטרדה A1, יורדים ממנה ביציאה ל (G.R.A (Gran Raccordo Anulare ומשם ממשיכים בכיוון השלטים לפלאמינה (Flaminia road) משם יוצאים ביציאה 5 (הקרויה פלמינה) וישר כל הזמן לכיון האולימפיקו (דרך Foro Italico)

Hotels near Roma Stadio Olimpico

 

כנסו לעמוד מלונות מומלצים ברומא
או עיברו ל booking.com לחיפוש עצמאי והזמנה של מלונות ברומא ללא עמלות הזמנה.